RSPF2JB33K0
SEI Stackpole
708-RSPF2JB33K0
RSPF2JB33K0
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 2W, 33 Kohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Oxide Resistors
RoHS:
33 kOhms
2 W
500 V
5 %
Axial
4 mm
11 mm