RSMF2FB2R49
SEI Stackpole
708-RSMF2FB2R49
RSMF2FB2R49
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MOM, 2W, 2.49 ohm, 1%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Oxide Resistors
RoHS:
2.49 Ohms
2 W
350 V
1 %
Axial
200 PPM / C
4.5 mm
11 mm