RSMF1JT15K0
SEI Stackpole
708-RSMF1JT15K0
RSMF1JT15K0
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MOM, 1W, 15 Kohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2500   Multiples: 2500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Oxide Resistors
RoHS:
15 kOhms
1 W
350 V
5 %
Axial
200 PPM / C
3.2 mm
9 mm