RSMF1FT150R
SEI Stackpole
708-RSMF1FT150R
RSMF1FT150R
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MOM, 1W, 150 ohm, 1%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2500   Multiples: 2500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Oxide Resistors
RoHS:
150 Ohms
1 W
350 V
1 %
Axial
200 PPM / C
3.2 mm
9 mm