RSF5JB560R
SEI Stackpole
708-RSF5JB560R
RSF5JB560R
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 5W, 560 ohm, 5%
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
RoHS:
560 Ohms
5 W
1 kV
0.1 %
Axial
200 PPM / C
8 mm
24.5 mm