RSF3JB30K0
SEI Stackpole
708-RSF3JB30K0
RSF3JB30K0
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 3W, 30 Kohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Oxide Resistors
RoHS:
30 kOhms
3 W
800 V
5 %
Axial
200 PPM / C
6 mm
17.5 mm