RSF2JT16K0
SEI Stackpole
708-RSF2JT16K0
RSF2JT16K0
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 2W, 16 Kohm, 5%
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
RoHS:
16 kOhms
2 W
350 V
0.01 %
Axial
200 PPM / C
5.5 mm
15 mm