RSF2FB19K1
SEI Stackpole
708-RSF2FB19K1
RSF2FB19K1
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 2W, 19.1 Kohm, 1%
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
RoHS:
19.1 kOhms
2 W
350 V
1 %
Axial
200 PPM / C
5.5 mm
15 mm