RSF1JT330K
SEI Stackpole
708-RSF1JT330K
RSF1JT330K
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 1W, 330 Kohm, 5%
Factory Lead Time:
Minimum: 2500   Multiples: 2500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2500)
RoHS:
330 kOhms
1 W
350 V
5 %
Axial
200 PPM / C
4.5 mm
11 mm