RSF1JB8R20
SEI Stackpole
708-RSF1JB8R20
RSF1JB8R20
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 1W, 8.2 ohm, 5%
RoHS:
8.2 Ohms
1 W
350 V
5 %
Axial
200 PPM / C
4.5 mm
11 mm