RSF1JB360R
SEI Stackpole
708-RSF1JB360R
RSF1JB360R
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 1W, 360 ohm, 5%
RoHS:
360 Ohms
1 W
350 V
0.1 %
Axial
200 PPM / C
4.5 mm
11 mm