RSF1FB2K74
SEI Stackpole
708-RSF1FB2K74
RSF1FB2K74
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 1W, 2.74 Kohm, 1%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Oxide Resistors
RoHS:
2.74 kOhms
1 W
350 V
0.1 %
Axial
200 PPM / C
4.5 mm
11 mm