RPC2512JT1K10
SEI Stackpole
708-RPC2512JT1K10
RPC2512JT1K10
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, PULSE, 2512, 1.1 Kohm, 5%, 1.5W
RPC
1.1 kOhms
1.5 W
5 %
+ 155 C
500 V
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)