RPC2512FT100K
SEI Stackpole
708-RPC2512FT100K
RPC2512FT100K
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, PULSE, 2512, 100 Kohm, 1%, 1.5W
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
RPC
100 kOhms
1.5 W
1 %
+ 155 C
500 V
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)