RNS1FTD3K30
SEI Stackpole
708-RNS1FTD3K30
RNS1FTD3K30
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1W, 3.3 Kohm, 1%, 100 ppm