RNS1FTD1K96
SEI Stackpole
708-RNS1FTD1K96
RNS1FTD1K96
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1W, 1.96 Kohm, 1%, 100 ppm