RNMF14FTD4R12
SEI Stackpole
708-RNMF14FTD4R12
RNMF14FTD4R12
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 4.12 ohm, 1%, 100 ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
RoHS:
RNMF
4.12 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.78 mm
3.3 mm