RNMF14FTC62K0
SEI Stackpole
708-RNMF14FTC62K0
RNMF14FTC62K0
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 62 Kohm, 1%, 50 ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
RNMF
62 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.78 mm
3.3 mm