RNMF14FTC510R
SEI Stackpole
708-RNMF14FTC510R
RNMF14FTC510R
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole 510Ohms 1/4W 50ppm 1% Mini Metal Film
ECAD Model:
In Stock: 9.836
Stock:
9.836
Can Dispatch Immediately
On Order:
5.000
Factory Lead Time:
22
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
RNMF
510 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.78 mm
3.3 mm