RNMF14FTC220R
SEI Stackpole
708-RNMF14FTC220R
RNMF14FTC220R
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole 220Ohms 1/4W 50ppm 1% Mini Metal Film
ECAD Model:
In Stock: 11.476
Stock:
11.476 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
23 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
RoHS:
RNMF
220 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.78 mm
3.3 mm