RNHT1206BTE95R3
SEI Stackpole
708-RNHT1206BTE95R3
RNHT1206BTE95R3
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 95.3Ohms 1206 25ppm 0.1% HiTemp AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RNHT
95.3 Ohms
0.1 %
250 mW (1/4 W)