RNHT0402BTE5K23
SEI Stackpole
708-RNHT0402BTE5K23
RNHT0402BTE5K23
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 5.23KOhms 0402 25ppm 0.1% HiTemp AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 10000   Multiples: 10000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RNHT
5.23 kOhms
0.1 %
63 mW (1/16 W)