RNF18FTD41K2
SEI Stackpole
708-RNF18FTD41K2
RNF18FTD41K2
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/8W, 41.2 Kohm, 1%, 100 ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
RoHS:
RNF_RNMF
41.2 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.8 mm
3.3 mm