RNF18FTD100K
SEI Stackpole
708-RNF18FTD100K
RNF18FTD100K
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole 100KOhms 1/8W 100 ppm 1% Std Metal Film
ECAD Model:
In Stock: 1.382
Stock:
1.382
Can Dispatch Immediately
On Order:
30.000
Expected 7/27/2026
Factory Lead Time:
23
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
RoHS:
RNF
100 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.8 mm
3.3 mm