RNF18FTC61K9
SEI Stackpole
708-RNF18FTC61K9
RNF18FTC61K9
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/8W, 61.9 Kohm, 1%, 50 ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
RoHS:
RNF_RNMF
61.9 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.8 mm
3.3 mm