RNF18BBC26K1
SEI Stackpole
708-RNF18BBC26K1
RNF18BBC26K1
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/8W, 26.1 Kohm, 0.1%, 50 ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
RoHS:
RNF_RNMF
26.1 kOhms
125 mW (1/8 W)
0.1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.8 mm
3.3 mm