RNF14FTD4R99
SEI Stackpole
708-RNF14FTD4R99
RNF14FTD4R99
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole 4.99Ohms 1/4W 100ppm 1% Std Metal Film
ECAD Model:
In Stock: 3.166
Stock:
3.166 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
RoHS:
RNF
4.99 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm