RNF14FTD33K2
SEI Stackpole
708-RNF14FTD33K2
RNF14FTD33K2
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole 33.2KOhms 1/4W 100ppm 1% Std Metal Film
ECAD Model:
In Stock: 12.972
Stock:
12.972 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
RoHS:
RNF
33.2 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm