RNF14FTD20K8
SEI Stackpole
708-RNF14FTD20K8
RNF14FTD20K8
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 20.8 Kohm, 1%, 100 ppm
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
RNF_RNMF
20.8 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm