RNF14FTD15R0
SEI Stackpole
708-RNF14FTD15R0
RNF14FTD15R0
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 15 ohm, 1%, 100 ppm
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time.
RNF_RNMF
15 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm