RNF14FTC68R1
SEI Stackpole
708-RNF14FTC68R1
RNF14FTC68R1
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 68.1 ohm, 1%, 50 ppm
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
RNF_RNMF
68.1 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm