RNF14FTC3K24
SEI Stackpole
708-RNF14FTC3K24
RNF14FTC3K24
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 3.24 Kohm, 1%, 50 ppm
RNF_RNMF
3.24 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm