RNF14FTC1K62
SEI Stackpole
708-RNF14FTC1K62
RNF14FTC1K62
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 1.62 Kohm, 1%, 50 ppm
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
RNF_RNMF
1.62 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm