RNF14FBE24K3
SEI Stackpole
708-RNF14FBE24K3
RNF14FBE24K3
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 24.3 Kohm, 1%, 25 ppm
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
RNF_RNMF
24.3 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
25 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm