RNF14FBD68R0
SEI Stackpole
708-RNF14FBD68R0
RNF14FBD68R0
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 68 ohm, 1%, 100 ppm
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
RNF_RNMF
68 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm