RNF14FBD4K75
SEI Stackpole
708-RNF14FBD4K75
RNF14FBD4K75
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 4.75 Kohm, 1%, 100 ppm
Ext. Price
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Reel, Cut Tape
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
RNF_RNMF
4.75 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm