RNF14FBD3R16
SEI Stackpole
708-RNF14FBD3R16
RNF14FBD3R16
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 3.16 ohm, 1%, 100 ppm
RNF_RNMF
3.16 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm