RNF14FBC38R3
SEI Stackpole
708-RNF14FBC38R3
RNF14FBC38R3
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 38.3 ohm, 1%, 50 ppm
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
RNF_RNMF
38.3 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm