RNF14FBC29K4
SEI Stackpole
708-RNF14FBC29K4
RNF14FBC29K4
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 29.4 Kohm, 1%, 50 ppm
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
RNF_RNMF
29.4 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm