RNF14FBC10R5
SEI Stackpole
708-RNF14FBC10R5
RNF14FBC10R5
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 10.5 ohm, 1%, 50 ppm
RNF_RNMF
10.5 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm