RNF14FAD3K92
SEI Stackpole
708-RNF14FAD3K92
RNF14FAD3K92
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 3.92 Kohm, 1%, 100 ppm
Factory Lead Time:
21 Weeks Estimated factory production time.
Ext. Price
Full Ammo Pack (Order in multiples of 5000)
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Reel, Cut Tape
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
RNF_RNMF
3.92 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm