RNF14DTC150K
SEI Stackpole
708-RNF14DTC150K
RNF14DTC150K
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 150 Kohm, 0.5%, 50 ppm
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
RNF_RNMF
150 kOhms
250 mW (1/4 W)
0.5 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm