RNF14CTD20K5
SEI Stackpole
708-RNF14CTD20K5
RNF14CTD20K5
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 20.5 Kohm, 0.25%, 100 ppm
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
RNF_RNMF
20.5 kOhms
250 mW (1/4 W)
0.25 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm