RNF14CTD10K0
SEI Stackpole
708-RNF14CTD10K0
RNF14CTD10K0
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 10 Kohm, 0.25%, 100 ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
RoHS:
RNF_RNMF
10 kOhms
250 mW (1/4 W)
0.25 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm