RNF14BTE21K0
SEI Stackpole
708-RNF14BTE21K0
RNF14BTE21K0
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/4W, 21 Kohm, 0.1%, 25 ppm
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
RNF_RNMF
21 kOhms
250 mW (1/4 W)
0.1 %
25 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm