RNF12FTD243K
SEI Stackpole
708-RNF12FTD243K
RNF12FTD243K
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, MF, 1/2W, 243 Kohm, 1%, 100 ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2500   Multiples: 2500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
RoHS:
RNF_RNMF
243 kOhms
500 mW (1/2 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.35 mm
8.75 mm