RNCS1206BTE100R
SEI Stackpole
708-RNCS1206BTE100R
RNCS1206BTE100R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RES PREC, 100 ohm, 1206, 0.1%, 25 ppm, 0.125W