RNCL2010DTR100
SEI Stackpole
708-RNCL2010DTR100
RNCL2010DTR100
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 100mOhms 2010 1.5W .5% HiPow Anti-Surge AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RNCL
100 mOhms
0.5 %
50 PPM / C
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.65 mm (0.026 in)
- 55 C
+ 170 C
1.5 W