RNCF2512BTC4R87
SEI Stackpole
708-RNCF2512BTC4R87
RNCF2512BTC4R87
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RES PREC, 4.87 ohm, 2512, 0.1%, 50 ppm
RNCF
4.87 Ohms
0.1 %
50 PPM / C
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)
AEC-Q200
500 mW (1/2 W)