RNCF2010DTC1M10
SEI Stackpole
708-RNCF2010DTC1M10
RNCF2010DTC1M10
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RES PREC, 1.1 Mohm, 2010, 0.5%, 50 ppm
RNCF
1.1 MOhms
0.5 %
50 PPM / C
2010
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)